بخش پشتیبانی

نکات مهم:

1- حتما در هنگام خرید آدرس ایمیل معتبر و صحیح خود را وارد کنید. ایمیل www ندارد و در صورتی که آدرس ایمیل را وارد نکنید سایت مسئولیتی در قبال خرید شما نخواهد داشت.

2- یک فایل را دوبار خرید نکنید و در صورتی که بعد از خرید موفق به دانلود نشدید از طریق پشتیبانی پیگیری نمایید تا بررسی و به ایمیل ارسال شود.

3- تمام فایل های سایت بصورت فایل زیپ رمز دار هستند لذا بعد از خرید قبل از اینکه صفحه را ببندید رمز و شماره تراکنش را یادداشت نمایید.

11111

سئوالات رایج در گزینش و مصاحبه هاي حضوري استخدامی

تعداد صفحات: 178 صفحه
 تعداد سوالات :نزديك به 1500 سوال همراه با پاسخ سوالات 
موارد مندرج در نمونه سوالات :
نمونه سوالات شامل احكام و دستورات دين مبين اسلام و تاريخ اسلام، تاريخچه انقلاب اسلامي و قانون اساسي و تاريخچه انقلاب اسلامي و جنگ تحميلي وساير موارد مرتبط با مصاحبه ها و گزينش هاي استخدامي مي باشد.
موارد مندرج در ضميمه 
اين مجموعه نمونه سوال شامل بيش از 50 صفحه ضميمه بسيار ارزشمند بصورت مدون و خلاصه شده از تاريخچه انقلاب وعمليات هاي جنگ تحميلي، رويدادهاي تقويمي، سلسله هاي پادشاهي تاريخ كهن و مختصر تاريخ معاصر ايران و جهان، معرفي سازمانها و وزارت خانه ها، آمار و تقسيمات كشوري، استاني، شهرستاني و معرفي مختصر سازمانها و اتحاديه هاي جهاني، كشورها ، پايتخت ها و زبان رسمي و واحد پول كشورهاي جهان، گاهشمار پرونده هسته اي ايران و ساير مطالب مورد نياز مي باشد.

نوع فایل : pdf در قالب فایل فشرده zip

قیمت 4000 تومان

دانلود بلافاصله بعد از پرداخت

pardakht-150x50

پاسخ دهید