درخواست ثبت نام براي وام ازدواج

ثبت نام جديد

  • در زیر نام بانک و شعبه های مورد نظر (همراه با کد شعبه) را به ترتیب اولویت وارد نمایید. اولویت اول و دوم اجباری و اولویت سوم اختیاری می باشد. برای تسریع در روند ثبت نام سعی کنید اولویت ها یکسان و مربوط به یک بانک نباشد. (توجه نمایید که از انتخاب بانک های قوامین، مهر اقتصاد، حكمت ايرانيان، كوثر و انصار تا اطلاع ثانوی خودداری کنید.)
  • لطفا در وارد کردن نام بانک و کد شعبه دقت نمایید که همان شعبه مورد نظر شما باشد.
  • لطفا در وارد کردن نام بانک و کد شعبه دقت نمایید که همان شعبه مورد نظر شما باشد.
  • لطفا در وارد کردن نام بانک و کد شعبه دقت نمایید که همان شعبه مورد نظر شما باشد.
  • هزینه خدمت ثبت نام هر نفر برای 30 میلیون وام ازدواج در بانک و شعبه دلخواه 10000 تومان می باشد. توجه نمایید این سامانه یک سامانه خدماتی بوده و برای تسریع در روند ثبت نام و اخذ وام ازدواج از بانک و شعبه دلخواه شما طراحی شده است و هیچ گونه ارتباط با سایت وام ازدواج بانک مرکزی ندارد. ما همواره بانک ها و شعب دارای سهمیه در استان های مختلف را رصد کرده و در اولین فرصت ثبت نام شما را در شعبه مورد نظرتان انجام می دهیم لذا تا زمان ثبت نام که بصورت پیامک به شما اطلاع داده خواهد شد صبر کنید. (توجه نمایید که از انتخاب بانک های قوامین، مهر اقتصاد، حكمت ايرانيان، كوثر و انصار تا اطلاع ثانوی خودداری کنید.)
    توجه : در صورتی که از تاریخ ازدواج شما بیش از دو سال گذشته باشد(مطابق عقدنامه رسمی) یا ازدواج شما ازدواج رسمی و دائمی نیست (ازدواج موقت - صیغه) و یا قبلا وام ازدواج دریافت کرده اید اکیدا از ثبت نام خودداری کنید. در صورتی که اخیرا برای وام ازدواج ثبت نام کرده اید حتما نسبت حذف ثبت نام قبلی اقدام نمایید. در غیر اینصورت امکان ثبت نام تا حذف ثبت نام قبلی مقدور نخواهد بود.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

پست شده در دسته‌بندی نشده