اخبار و تازه ها

کلید اولیه کنکور دکتری سال 93

داوطلبان می توانند برای مشاهده کلید سوالات با ورود به سایت سازمان سنجش آموزش کشور عنوان دفترچه خود را انتخاب کنند و سپس کلید را مشاهده کنند.

آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال 93 در روز 16 اسفندماه با رقابت 240 هزار و 367 داوطلب برگزار شد.

دکتر ابراهیم خدایی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفتگو با خبرنگار مهر یادآور شده است: داوطلبان و اساتید می توانند نظر خود را پس از مشاهده کلید اولیه اعلام کنند و اگر سئوالی در رشته ای نیاز به اصلاح داشته باشد حتما اصلاح می شود. ضمن اینکه این کار به صورت اینترنتی صورت می گیرد و تمامی افراد در این حوزه می توانند نظر خود را به صورت اینترنتی ارسال کنند. کلید نهایی سئوالات آزمون دکتری 93 در فروردین ماه 93 قبل از اعلام نتیجه اولیه، منتشر می شود.

اخبار و تازه هادانلود

آگهي پذیرش دانشجو (بدون کنکور)در مقطع کارشناسی ارشد سال93 استعدادهای درخشان

بسمه تعالی
اطلاعیه دانشگاه تبریز در خصوص پذیرش بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد سال 1393
بدین وسیله به اطلاع می رساند، دانشگاه تبریز از بین دانشجویان کارشناسی (دانشگاه تبریز و سایر دانشگاه ها ی دولتی) که براساس ماده 2-2 آیین نامه شماره 22354 و مورخ 2/3/91 تحت عنوان«ارائه تسهیلات به برگزیدگان علمی برای ورود به دوره های تحصیلی بالاتر(جهت دریافت آیین نامه اینجا را کلیک نمایید)حائز شرایط می باشند، بدون آزمون دانشجوی کارشناسی ارشد می پذیرد.
لذا متقاضیان می توانند با تکمیل مدارک ذیل نسبت به ارسال مدارک تا تاریخ 31/1/93 از طریق پست سفارشی به آدرس تبریز، بلوار 29 بهمن، دانشگاه تبریز، ساختمان جدید کتابخانه مرکزی دفتر گروه حمایت از استعدادهای درخشان دانشگاه تبریز اقدام نمایند

مدارک مورد نیاز:
1- فرم تکمیل شده شماره یک(برای دریافت فرم شماره یک و دو اینجا را کلیک کنید)
2-فرم تکمیل شده شماره دو
3- کارنامه کل مربوط به 6 نیمسال اول تحصیلی(مربوط به دانشجویان کارشناسی پیوسته)- کارنامه کل مربوط به 3 نیمسال تحصیلی (مربوط به دانشجویان کارشناسی نا پیوسته)
4- اصل فیش واریزی به مبلغ 000/250 ریال به حساب اختصاصی شماره 504100790 نزد بانک تجارت دانشگاه تبریزکد شعبه 5040 به نام حساب اختصاصی مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه
5- کپی کارت ملی ویا کپی صفحه اول شناسنامه
6- یک قطعه عکس4 ×3 ( الصاق به فرم شماره 1)

تذکرات مهم:

1- از داوطلبان گرامی درخواست می شود که از مراجعه حضوری خودداری نمایند. نتایج متعاقبا از طریق همین سایت اعلام خواهد شد.

2- دانشگاه هیچ گونه تعهدی نسبت به بررسی پرونده هایی که مدارک متقاضی ناقص و یا فرم های ارسالی بدون مهر و امضاء باشند، ندارد.

3- مدارک ارسالی و مبالغ واریزی به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.

4- دانشگاه بدلیل مغایرت قانونی از پذیرش مدارک دانشگاه های آزاد، غیر انتفاعی و جامع علمی وکاربردی معذور می باشد.

5- با توجه به اینکه معمولامتقاضیان بصورت همزمان برای چندین دانشگاه درخواست پذیرش ارسال می نمایند، لذا به منظور مساعدت با متقاضیان گرامی، دانشگاه تبریز پس از بررسی تقاضاها لیست پذیرفته شدگان را قبل از ورود به پورتال سازمان سنجش برای مدت یک هفته در وب سایت دانشگاه بعنوان اعلام نتایج درج خواهد نمود؛در این مدت متقاضیان می توانند از پذیرش انصراف بدهند. بدیهی است پس از انقضاء مهلت مذکور دانشگاه به هیچ وجه در لیست پذیرفته شدگان تغییری اعمال نخواهد کرد.

6- هرگونه اطلاع رسانی از طریق وب سایت دانشگاه انجام خواهد گرفت لذا داوطلبان منتظر برقرای تماس تلفنی و یا هر گونه تماس دیگری نباشند.

7- مهلت ارسال مدارک از طریق پست سفارشی به دفتر گروه حمایت از استعدادهای درخشان دانشگاه تبریز 31/1/93 می باشد.8- داوطلبان محترم , رشته تحصیلی کارشناسی خود را برروی پاکت پستی درج نمایند.

گروه حمایت از استعدادهای درخشان