پشتیبانی

رمز فایلهای عمومی سایت عبارت زیر می باشد:

www.phdbank.ir

و رمز سایر جزوات عبارت زیر می باشد:

wastwayproject

نکته مهم: فایل های دانلود شده حتما در سیستم تحت ویندوز مانند لپ تاپ یا کامپیوتر باز شود. برخی از گوشی ها قابلیت باز کردن فایل های تحت ویندوز را ندارند لذا در صورتی که از طریق گوشی تلفن همراه اقدام به خرید و دانلود می کنید فایل را به کامپیوتر یا لپ تاپ منتقل و باز کنید. بعد از خرید و دانلود در صورتی که آدرس ایمیل شما معتبر و صحیح باشد لینک دانلود به ایمیلتان مجددا فرستاده می شود. پس در صورتی که بعد از خرید به هر عنوان موفق به دانلود فایل در صفحه دانلود نشدید ایمیلتان را چک کنید.

بسیار مهم : یک فایل را بیش از یکبار خرید نکنید و در صورتی که به هر دلیل موفق به دریافت فایل خریداری شده نشدید و مبلغ به حسابتان برگشت داده نشد حتما به پشتیبانی بصورت پیامک اطلاع دهید تا فایل در صورت خرید موفق به ایمیلتان ارسال شود.

در صورتی که به هر دلیل در استفاده از خدمات سایت به مشکل برخورد نمودید مورد را با ذکر عنوان فایل خریداری شده و شماره تراکنش به شماره زیر فقط پیامک نمایید (تماس نگیرید) تا در اسرع وقت پیگیری شود.

۲۳ ۵۳ ۳۹۸ ۰۹۳۵

توجه کنید که مشکل پیش آمده را با توضیحات لازم همراه با آدرس ایمیل وارد شده هنگام خرید و شماره تراکنش اطلاع دهید.

توجه نمایید که حداکثر تا ۴۸ ساعت پس از پرداخت موضوع یا مشکل را به پشتیبانی اطلاع دهید بعد از سپری شدن این مدت امکان پشتیبانی وجود نخواهد داشت.

ژوئن 10, 2014

پاسخ دهید